PREDUPIS DJECE U PRVI RAZRED ZA ŠKOLSKU GODINU 2021./2022.

Autor: Roland Jelić, 18. 1. 2021.

P O Z I V   R O D I T E LJ I M A

PREDUPIS DJECE U PRVI RAZRED ZA ŠKOLSKU GODINU 2021./2022.

Poštovani roditelji budućih prvašića,

prijava djece koja su dorasla za upis u prvi razred Katoličke osnovne škole „Ivo Mašina“ u Zadru obavit će se od 1. veljače do 5. veljače 2021. godine u vremenu od 9.00 do 11.00 sati u tajništvu Škole.

Sukladno trenutnim epidemiološkim mjerama roditelji/skrbnici, osim osobnog dolaska u Školu, prijavu predupisa mogu izvršiti i putem elektroničke pošte.

Osim popunjenog obrasca Predbilježbe, potrebno je dostaviti i preslike sljedećih  dokumenata:

• domovnica djeteta
  • rodni list djeteta
  • osobna iskaznica roditelja

Obveznici za prijavu u prvi razred osnovne škole su:

• djeca koja do 1. travnja 2021. godine imaju navršenih šest godina života
  • djeca kojima je za školsku godinu 2020./2021. odgođen upis u osnovnu školu ili su privremeno oslobođena od školovanja

Postupak utvrđivanja psihofizičkog stanja djece radi upisa u prvi razred osnovne škole provodit će se u razdoblju od 31. ožujka do najkasnije 20. kolovoza 2021. godine u našoj školi i kod nadležnog liječnika u zdravstvenoj ustanovi, a točan raspored i termin pregleda uručit će se prilikom prijave.

Za djecu koja nisu školski obveznici (koja će šest godina navršiti do kraja tekuće godine, odnosno od 1. travnja 2021. do 31. prosinca 2021.), roditelj/skrbnik može najkasnije do 31. ožujka 2021. godine podnijeti zahtjev (Obrazac 6) Upravnom odjelu za povjerene poslove državne uprave Zadarske županije (Obrazac 6 i potrebna dokumentacija za prijevremeni upis dostupna je na mrežnim stranicama Zadarske županije, Odsjek za društvene djelatnosti, Pododsjek za obrazovanje kulturu i šport).

Radujemo se vašem dolasku, a za sve dodatne informacije stojimo na raspolaganju!

Priloženi dokumenti:
PRIJAVA_-_PREDBILJEZBA_ZA_UPIS.docx (12.97 KB)