SISTEMATSKI PREGLED - OBAVIJEST!

Autor: Roland Jelić, 1. 3. 2021.

Poštovani roditelji!

Nedavno su završeni predupisi djece za iduću školsku godinu 2021./2022.  Djeca koja će u našoj školi izvršiti testiranja dobila su termine za laboratorijske pretrage i sistematski pregled kod liječnice školske medicine dr. Marije Ivanko.

Laboratorijski pregledi obavljat će se u zgradi Poliklinike (ulaz s istočne strane u prizemlju, s vanjske strane zgrade). KRV se vadi u terminu od 7 do 8 sati ujutro na tašte. Sa sobom treba ponijeti zdravstvenu iskaznicu, a URIN (MOKRAĆU) za pretrage je potrebno UZETI  KOD KUĆE (prethodno kupiti kemijski čistu čašicu u ljekarni i donijeti sa sobom u laboratorij) Urin  treba biti prvi jutarnji, i bilo bi poželjno nakon osobne higijene uzeti srednji mlaz.

Sistematski pregled vršit će se u ambulanti u zgradi OŠ „Šime Budinića“.

Roditelji su sa sobom dužni ponijeti:

1. ZUBNU PUTOVNICU od strane izabranog stomatologa
  2. popunjenu heteroanamnestičku anamneze (UPITNIK ZA RODITELJE – upis u prvi razred )
  3. Izjavu o mogućem riziku zaraze SARS CoV -2 ( izjava COVID roditelji – upis u prvi razred )

Ukoliko netko od roditelja nije na predupisu dobio sva tri obrasca iste možete skinuti u prilogu.

Ukoliko imate dodatnih pitanja slobodno nas kontaktirajte.