Božićna priredba 2021.

Autor: Ivana Sučić, 24. 12. 2021.

Kao i svake godine, okupili smo se pred početak najljepšeg razdoblja u godini kako bismo pokazali sve ono što  božićno vrijeme sa sobom nosi - mir, ljubav i obilje radosti. Naši su učenici proteklih mjeseci bili jako vrijedni te su za ovaj svečani dan marljivo uvježbavali svoje točke u sklopu izvannastavnih aktivnosti te produženoga boravka. Bilo je tu svega, od recitacija, pjesme, glume i plesa, a ponajviše smijeha i radosti. Svojim dolaskom nas je razveselio i nadbiskup mons. Želimir Puljić koji je svojim prisustvom uveličao božićnu priredbu.  Kako je sve izgledalo, možete pogledati u našoj fotogaleriji. Blagoslovljen Božić i sretnu i uspješnu novu 2022. godinu žele vam učenici i djelatnici Katoličke osnovne škole ''Ivo Mašina''.